2014 - 2015 m. laimėjimai - Kauno r. Garliavos Jonučių gimnazija
^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Prašome

 

SFbBox by debt consolidation

Tinklaraščiai

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 102 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Suaugusiųjų mokymas

Pamokų laikas

1.   8.00 - 8.45      (pertr. 10 min.)

2.   8.55 - 9.40      (pertr. 20 min.)

3.   10.00 - 10.45  (pertr. 20 min.)

4.   11.05 - 11.50  (pertr. 25 min.)

5.   12.15 - 13.00  (pertr. 10 min.)

6.   13.10- 13.55  (pertr. 10 min.)

7.   14.05 - 14.50  (pertr. 10 min.)

8.   15.00 - 15.45

PAMOKŲ LAIKO GRAFIKAS
SUAUGUSIŲJŲ KLASĖSE

Ugdymo proceso trukmė

„JoMo“

2014-2015 m. laimėjimai

2014-2015

Kauno rajono olimpiadų, varžybų ir konkursų laimėtojai

Kauno r. istorijos olimpiada:

1.      Ugnė Kriščiūnaitė (Ib) – I vieta (D.Bridžius);

2.      Gytis Bagdonavičius (IIIa) – I vieta (D.Bridžius)

 

Kauno r. geografijos olimpiada:

3.      Jurgis Čėsna (IVa) – I vieta (V.Padriezas)

4.      Gytis Bagdonavičius (IIIa) – II vieta (L.Dilkevičienė)

 

Kauno r. chemijos  olimpiada:

5.      Darius Nikiperavičius (IIa) – I vieta (E.Čiginskienė)

6.      Ugnė Kriščiūnaitė  (Ib) - III vieta (E.Čiginskienė)

 

Kauno r. dailės olimpiada

7.      Rūta Katiliūtė (IVb) – III vieta (A.Urbikienė)

Kauno r. biologijos olimpiada:

 

8.      Milda Karvelytė (Ia)  - I vieta (R.Lakickienė)

9.      Ugnė Kriščiūnaitė (Ib)  – II vieta (R.Lakickienė)

10.  Timas Merkelis (IIc) – I vieta (R.Lakickienė)

11.  Paulius Žagaras (IVa) – III vieta  (R.Lakickienė)

 

Kauno r. technologijų  olimpiada:

12.  Algirdas Vaičaitis (Ia) – I vieta (V.Minulinas)

13.  Milda Kemežytė (Ib) – I vieta (V.Ruseckienė)

 

Kauno r. matematikos olimpiada:

14.  Darius Nikiperavičius (IIa) – II vieta (A.Bliūmas)

15.  Jonas Žalys (IIIa) – I vieta (A.Goberienė)

 

Kauno r. anglų kalbos olimpiada:

16.  Domantas Vaitkevičius (IIIa) – III vieta (R.Čepulienė)

 

Kauno r. rusų kalbos olimpiada:

17.  Vladislovas Bosas (IIc) – II vieta (O.Stašaitienė)

 

Kauno r. fizikos olimpiada:

18.  Darius Nikiperavičius (IIa) – II vieta (A.Vaitkus)

 

Kauno r. ekonomikos olimpiada

19.  Modestas Kmieliauskas (IIb) – II vieta (B.Grevienė)

 

Kauno r. lietuvių kalbos olimpiada:

20.  Aušrinė Kurgonaitė (Ia) – II vieta (Z.Petraitienė)

21.  Rūta Katiliūtė (IVb) – II vieta (Z.Petraitienė)

 

Kauno r. Česlovo Kudabos geografijos konkursas:

22.  Lukas Dvylys (IIa) – III vieta (V.Padriezas)

23.  Jurgis Čėsna (IVa) – I vieta (V.Padriezas)

24.  Marius Songaila (IIb) - III vieta (V.Padiezas)

 

Kauno r. E.Pudzevičiaus  vertimų konkursas:

25.  Dominyka Dakinevičiūtė (Ia) – II vieta (R.Krulikauskienė)

26.  Karolina Kondrackaitė (IIIb) – II vieta (O.Stašaitienė)

27.  Goda Avdejenkaitė (IIb) – II vieta (D.Žigelienė)

 

Kauno r. rusų kalbos meninio skaitymo konkursas:

28.  Aivaras Skorubskis (IIb) - II vieta (D.Žigelienė)

 

Kauno r. dailės kūrybinių darbų  konkursas „Žiemos kerai“:

29.  Rūta Katiliūtė (Ivb) – II vieta (A.Urbikienė)

 

Kauno r. foto darbų konkursas „Pažintas  nepažintas Kauno rajonas“:

30.  Erika Tūgaudytė (Ib) – I vieta

31.  Gabija Jurkšaitytė (Ib) – II vieta

Kauno r. jaunųjų filologų konkursas:

32.  Gustė Cibulskytė (IVa) – laureatė (Z.Petraitienė)

 

Kauno r. konkursas „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“

33.  Gytis Bagdonavičius (IIIa) – laureatas (respublikiniame konkurse laimėjo IV vietą) (D.Bridžius)

 

Kauno r. teisinių žinių konkursas

34.  IIa klasės komanda – II vieta (E.Ilčinskienė)

 

Sporto laimėjimai:

35.  Vaikinų krepšinio komanda – I vieta (S.Dubickas)

36.  Merginų smiginio varžybos  - I vieta (D.Kuojienė)

37.  Virvės traukimo varžybos – II vieta (S.Dubickas)

38.  Šachmatų varžybos – II vieta (D.Kisielienė)

39.  Vaikinų stalo tenisas - III vieta

40.  Šaudymo varžybos – I vieta (S.Dubickas)

 

 

Respublikiniai laimėjimai:

Jaunųjų filologų konkursas

41.  Gustė Cibulskytė (IVa) – III vieta, bronzos medalis (Z.Petraitienė)

Geografijos olimpiada

42.  Jurgis Čėsna (IVa) – III vieta, bronzos medalis (V.Padriezas)

Č. Kudabos geografijos konkursas

43.  Jurgis Čėsna -  6 vieta (iš 136 dalyvių).

Technologijų olimpiada:

44.  Milda Kemežytė (Ib) – III vieta, bronzos medalis (V.Ruseckienė)

Etikos konkursas „Moralinės dilemos“ :

45.  Gabija Jurkšaitytė (Ib) – II vieta (J.Radzevičienė)

B.Petchenik vardo vaikų žemėlapių konkursas

46.  Gražvydė Čėsnaitė (Ib) – absoliuti laimėtoja, teisė atstovauti Lietuvą 2015 m. tarptautiniame konkurse Rio de Žaneire. (A.Urbikienė, V.Padriezas)

Mokomoji bendrovė "Inspiration"

47.  Komanda (narės - Viltė Lubytė, Kamilė Aušiūraitė, Karolina Jukėnaitė ir Guoda Janėnaitė) - nacionaliniame MMB konkurse pelnė UAB „Likora" geriausios mokinių mokomosios bendrovės vardą. (A.Gudaitienė)

 

Nacionalinis konkursas apie Lenkiją, Lietuvą ir jų tarpusavio bendradarbiavimą (Lenkijos ambasadoje)

48.  G.Bagdonavičius ir komanda - 2 vieta. (E.Ilčinskienė)

 

Konkursas ALJANTE 2015

49.  Jurgis Čėsna (IVa)

50. Lukas Kriščiūnas (IVa) I vieta  (D. Bridžius)

 

Respublikinislietuvių kalbos konkursas „Olympis 2015“

51.  Dainius Tverjanavičius – I laipsnio diplomas

52.  Kurgonaitė  Aušrinė, Montvilas Ugnius, Sipavičius Karolis – II laipsnio diplomas

53.  Karčiauskaitė Viktorija, Kasiulevičiūtė Ugnė, Kuprys Jokūbas – III laipsnio diplomas

 

Respublikinis konkursas KENGŪRA (istorija):

54.  Garbrielė Terminaitė (IIb) - auksinės kengūros diplomas

55.  Gytis Bagdonavičius (IIIa) - oranžinės kengūros diplomas

56.  Gabrielė Paškevičiūtė (IVa) - oranžinės kengūros diplomas

57.  Jurgis Čėsna (IVa) - oranžinės kengūros diplomas

 

Euroscola2014

58.  Gustė Cibulskytė (IVa),

59.  Jurgis Čėsna (IVa),

60.  Mantas Kudapčenka (IVa),

61.  Gabrielė Paškevičiūtė (IVa),

62. Gytis Bagdonavičius (IIIa) – nugalėtojai. Laimėjo 10 000 € ir kelionę į Strasbūrą.

 

 

Tarptautiniai laimėjimai:

63.  PMF „Blizgesys“ - tarptautinė verslo praktinio mokymo firmų mugė - II laipsnio (sidabro) diplomas už gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti. (A.Gudaitienė)

 

 

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook