Prašome

Svetainėje lankosi 61 svečias ir nėra prisijungusių narių

Susitikimas su Popiežiumi

Rugsėjo 22 dieną Jonučių gimnazijos ir progimnazijos moksleiviai  kartu su Garliavos Švč. Trejybės parapijos jaunimu vykome į neeilinį įvykį Lietuvoje – susitikimą su popiežiumi Pranciškumi. Galimybė išvysti tokį žmogų gyvai, išgirsti jo sakomą kalba itališkai bei pajusti, kad esame vieninga tauta, visiems kartu giedoti giesmes  net penkiomis kalbomis – tai  išties įspūdinga. Popiežius nepamokslavo mums ir neteisė už padarytas nuodėmes, priešingai, pasakojo apie moralines vertybes, taiką, domėjimąsi savo šalies istorija ir šaknimis, nepamiršo paminėti, kad su sunkumais gyvenime reikia tvarkytis, o tai galime padaryti padėdami vieni kitiems, išklausydami vieni kitus. Ir dabar skamba žodžiai: „Gyvenimo nesutvarkysi burtų lazdele. Gyvenimas – tai nuolatinis ėjimas, ieškant teisingos krypties, nebijant sugrįžti atgal. Nesileiskite įviliojami į labirintą, iš kurio sunku išeiti, bet būkite pirmyn keliaujantis jaunimas.“ Tai įkvepia mus nepasiduoti.

Akvilė Baronaitė, Roberta Šilytė, IIIa kl. mokinės