Prašome

Rugsėjo 1-osios šventė

Kaip visuomet iškilmingai nuvilnijo, nušurmuliavo Garliavos Jonučių progimnazijos Rugsėjo 1-osios šventė. Šiame renginyje dalyvavo garbūs ir visada laukiami svečiai: Kauno r. savivaldybės tarybos nariai: V. Vitkauskas, J. Urbanavičius, R. Lukoševičienė; Garliavos miesto seniūnė N. Tarvydienė ir jos pavaduotoja J. Seiliuvienė; Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos bataliono vadas plk.ltn. J. Gaižauskas. Esame dėkingi Garliavos sporto ir kultūros centro direktoriui M. Jovaišai, suteikusiam  galimybę į erdvią centro salę sukviesti net 7 pirmokų ir 6 penktokų klases bei jų tėvelius. Mažuosius pasveikino, padrąsino ir apdovanojo mokyklos vadovai: direktorius J. Petkevičius, pavaduotojos R. Čėplaitė, A. Galvanauskienė, A Goberienė ir L. Mikelionienė. O visus linksmino ir kėlė ūpą Garliavos Meno ir Jonučių mokyklos pučiamųjų orkestras “Jonučių bras”(vadovai R. Terminas ir E. Liutkauskas), gimnazijos ir progimnazijos jungtinis choras “Muzika” (vadovė mokytoja D. Balaikienė). Iškilmingai ir džiugiai naujuosius mokslo metus pradėjo Garliavos Jonučių progimnazijos bendruomenė.