Prašome

Learning from each other - let's meet the world out there!

Šią savaitę gimnazijoje vieši visas būrys svečių iš Potugalijos, Rumunijos ir Lenkijos. Tai- tarptautinio Erasmus plius projekto 'Learning from each other - let's meet the world out there!'mokymo(si)/ praktikos vizitas. Mūsų gimnazijos mokiniai ir svečiai varžėsi  gamindami tautinius užkandžius (čia neprilygstami buvo Lenkijos atstovai), A.Smetonos gimtinėje Užugirio kaime stebėjo, kaip kepamas šakotis ir degustavo lietuviškus patiekalus. Visi kartu moksleiviai kepė ir lipdė 'skruzdėlynus', vieną jų padovanojome Garliavos Slaugos ligoninės pacientams ir personalui. Senelių širdis suvirpino IIIA klasės mokinės Elijos Vaitulionytės atliekamos liaudies dainos. Bene įspūdingiausia diena buvo trečiadienis: aplankėme Kuršių Neriją, Nidą, Negyvąsias kopas. Rumunai ir Porrugalai pirmą kartą pamatė Baltijos jūrą, visi gėrėjomės mūsų auksinėmis kopomis.
Šisą savaitę dar laukia daug įspūdžių ir patirčių: kepsime lietuvišką duoną, kibinus, aplankysime Trakus ir Vilnių. Ketvirtadienio vakarą laukia tautinė vakaronė ir diskoteka.
Tikimės, kad svečiai įgis naujų įgūdžių ir išvyks kupini gerų įspūdžių.
Rima čepulienė