Susitikimas su Kastu - Kauno r. Garliavos Jonučių gimnazija

Prašome

Susitikimas su Kastu

Mūsų gimnazijojesausio 9 d. buvo atvykusi organizacijos „KASTU“ atstovė Justina Tumaitė, kuri pasidalino aktualia bei naudinga informacija apie studijas užsienyje. Prezentacijos metu gimnazistai sužinojo apie:

• Švietimo sistemas, aukštąsias mokyklas bei studijų finansavimo galimybes penkiose skirtingose šalyse:Anglijoje, Danijoje, Olandijoje, Švedijoje bei Suomijoje;
  • Supaprastintą stojimo procesą:kaip pildant vieną stojimo anketą internetu galima įstoti net į kelis skirtingus universitetus užsienyje;
  • Nemokamą anglų kalbos testą,kurį išlaikius galima įstoti į aukštąsias mokyklas užsienyje;
  • Užsienio universitetųstojimo reikalavimus;
  • Jau studijavusių kitose šalyse atsiliepimus;
  • Organizuojamas keliones į Danijos ir Nyderlandų aukštąsias mokyklas,kurių metu moksleiviai patys gali pamatyti, kaip vyksta studijos šiose šalyse, pabendrauti su dėstytojais ir studentais.
  • Taip pat buvo kalbama apie studijų programos pasirinkimo svarbą ateities karjerai ir kaip „Kastu“ gali padėti išsirinkti tinkamą studijų programą.

Iš mokinių susidomėjimo pateikta informacija supratome, kad Jonučių gimnazijos mokiniams susitikimas buvo naudingas.

Socialinė pedagogė                                                                            Aušra Povilaitienė