^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

SFbBox by debt consolidation

Tinklaraščiai

Erasmus+

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 67 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Pamokų laikas

1.   8.00 - 8.45      (pertr. 10 min.)

2.   8.55 - 9.40      (pertr. 20 min.)

3.   10.00 - 10.45  (pertr. 10 min.)

4.   10.55 - 11.40  (pertr. 30 min.)

5.   12.10 - 12.55  (pertr. 10 min.)

6.   13.05- 13.50  (pertr. 10 min.)

7.   14.00 - 14.45  (pertr. 10 min.)

8.   14.55 - 15.40

PAMOKŲ LAIKO GRAFIKAS
SUAUGUSIŲJŲ KLASĖSE

Tvarkaraščiai ir grafikai

Suaugusiųjų klasių tvarkaraštis

Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Konsultacijos

Ugdymo proceso trukmė

„JoMo“

Borutaičių „Poezijos pavasarėlis“ – jau 24 – asis!

Šių metų tradicinę poezijos šventę prie Kazio Borutos namelio Garliavos apylinkių seniūnijoje Ražiškių kaime  pavadinome „Gyvenimas ir raštas – viena poema“ ir skyrėme Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. Jau dešimtą kartą tai buvo tarptautinio festivalio „Poezijos pavasaris“ renginių ciklo dalis.Saulėtą gegužės 17 dieną į Kazio Borutos sodybą atvyko daug iškilių svečių. Iš Vilniaus sulaukėme rašytojo Kazio Borutos dukros Eglės Makariūnienės su vyru Kęstučiu, rašytojų Renatos Šerelytės, Liudviko Jakimavičius, Juozo Žitkausko, Ramintos Naujanytės – Bjelle. Žinoma, dalyvavo ir mūsų kraštiečiai poetai Zita Gaižauskaitė ir Robertas Keturakis, kurie jau iš anksto buvo skaitę ir vertinę Atvirojo 5 – 12 klasių mokinių poezijos konkurso dalyvių kūrybą. Malonu, kad tradicinį borutaičių renginį pagerbė ir su dovanomis jauniesiems poetams bei jų mokytojams atkeliavo LR Seimo narė Raminta Popovienė, Kauno rajono Meras Valerijus Makūnas. Šiemet poezijos konkursui eilėraščius pateikė  26 mokiniai iš 11 mokyklų – Garliavos Jonučių gimnazijos ir progimnazijos, Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos, Vilniaus rajono Riešės, Šiaulių rajono Kuršėnų Lauryno Ivinskio, Kauno r. Neveronių ir Čekiškės Prano Dovydaičio, Kauno miesto Veršvų ir Rokų bei Marijampolės savivaldybės Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijų bei Kauno r. Šlienavos pagrindinės mokyklos.  

 

 

Šventę nuotaikingai pradėjome fanfarų garsais, posmais apie gimtąją kalbą, Borutaičių himnu ir poezijos ugnelės įžiebimu. 5 d klasės mokiniai parodė smagią etnografinę programėlę (mokytoja R. Mikutavičienė). Visi poezijos konkurso dalyviai buvo apdovanoti mūsų gimnazijos ir progimnazijos direktorių padėkomis, borutaičių lankstinukais. Patys geriausieji poetai dviejose amžiaus grupėse gavo diplomus ir dovanų iš LR Seimo narės Ramintos Popovienės rankų, o jų mokytojos – padėkas iš Kauno rajono Mero Valerijaus Makūno.

Džiugu, kad tarp laureatų yra ir mūsų mokyklų kūrėjų. 5 – 7 klasių grupėje III vietą laimėjo Garliavos Jonučių progimnazijos 5 a klasės mokinė Vilūnė Gustaitė (mokytoja Birutė Jasiukaitienė).

8 – 12 klasių grupėje I vietą laimėjo Garliavos Jonučių gimnazijos I a klasės mokinė Simona Katiliūtė, o LAUREATŲ LAUREATĖS vardą pelnė III a klasės mokinė Aušrinė Kurgonaitė (abiejų merginų mokytoja Zigrita Petraitienė). Kaip paskatinimą ir ateityje kurti, mylėti gimtąją kalbą gimnazijos ir progimnazijos direktoriai pirmąsyk šiemet įsteigė ir specialųjį piniginį prizą absoliučiam poezijos konkurso nugalėtojui ir jo mokytojui.

Kazio Borutos sodintų medžių pavėsy klausėmės nuotaikingų Ramintos Naujanytės – Bjelle dainų, rašytojų R. Šerelytės, L. Jakimavičiaus, J. Žitkausko poezijos posmų, kitų svečių palinkėjimų. Šventės pabaigoje tradiciškai linksmai krikštijome naujus Borutaičių draugijos narius penktokus. 

                                                                                                                   Zigrita Petraitienė

                                                                                                        Borutaičių draugijos pirmininkė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos