^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

SFbBox by debt consolidation

Tinklaraščiai

Erasmus+

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 37 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Pamokų laikas

1.   8.00 - 8.45      (pertr. 10 min.)

2.   8.55 - 9.40      (pertr. 20 min.)

3.   10.00 - 10.45  (pertr. 10 min.)

4.   10.55 - 11.40  (pertr. 30 min.)

5.   12.10 - 12.55  (pertr. 10 min.)

6.   13.05- 13.50  (pertr. 10 min.)

7.   14.00 - 14.45  (pertr. 10 min.)

8.   14.55 - 15.40

PAMOKŲ LAIKO GRAFIKAS
SUAUGUSIŲJŲ KLASĖSE

Tvarkaraščiai ir grafikai

Suaugusiųjų klasių tvarkaraštis

Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Konsultacijos

Ugdymo proceso trukmė

„JoMo“

Šimtas dienų mokykloje

                                        

                     Šimtas... Šimtas dienų liko ne tik iki baigiamųjų egzaminų, bet ir iki tos dienos, kai šios laidos abiturientai užvers gimnazijos duris. Todėl vasario 20-osios vakarą, minėdami šią progą, jie gausiai rinkosi į Garliavos sporto ir kultūros centrą.

                      Šventė prasidėjo gimnazijos, progimnazijos bei buvusios Jonučių vidurinės mokyklos direktorių – Jono Petkevičiaus, Valentino Padriezo ir Aloyzo Pakolkio sveikinimais. Mokyklų vadovai palinkėjo, kad ketvirtokai suspėtų įšokti į taip greitai skubantį mokyklos traukinį ir parvežtų daug puikių rezultatų. Salė džiaugsmingai plojo, bet buvo ir savotiškai graudu – juk šie nuostabūs linkėjimai jau slepia ir artėjančio atsisveikinimo gaidą...

                     

Toliau šventę tęsė nepakartojamais aktorių talentais trykštantys trečiokai. Į sceną įžengė keturios mitologinės būtybės - graikų dievai, kurie turėjo nuspręsti būsimųjų studentų likimą. Jie kruopščiai atrinko kandidatus į šešias Saulės sistemos planetas – Cirkaną, Telefonkiną, Statyberą, Princesiją, Mafijuterį ir Olimpiką. Kiekvienoje planetoje jiems reikėjo atskleisti abiturientų kūrybiškumą, sportinius pasiekimus, gebėjimą linksmintis bei naudotis išmaniaisiais telefonais. Taip ketvirtokai ir ,,bandyti“, siekiant ,,atpažinti“ visų talentus, atskleisti individualybes, - įvertinti, kaip jie pasiruošę savo ateičiai.

                      Šventės dalyvius trečiokai linksmino ne tik ypatinga teatrine išmone, vaizdingais spektaklio siužeto viražais ir savo aktoriniu meistriškumu, bet ir linksma muzika, aistringais šokiais, išmoningomis jų kompozicijomis. Galiausiai suskambo entuziastinga trečiokų daina, visiems priminusi paprastą mokyklišką tiesą: ,,Kol vienas už visus, mes - jėga“. Šaunieji trečiokai paliko didžiulį įspūdį tiek jauniausiems, tiek vyriausiems šventės dalyviams.

                      Po kelių akimirkų pasigirdo ,,Gaudeamus Igitur“ melodija. Į sceną įžengė Antrojo amžiaus universiteto rektorius – Jonas Dareikis ir laborantė – Zitaitė. Jie iškilmingai pristatė šiame universitete veikiančius penkis fakultetus. Tai – daugiabučių renovacijos ir statybos vadovų, aukščiausios kategorijos barbekiu specialistų ruošimo, gyvųjų organizmų taisymo, žalio lapo edukacinių programų specialistų ruošimo bei viešųjų ryšių su pensininkais vadybos fakultetai. Šį pasirodymą ir įspūdingą šokį abiturientams bei šventės dalyviams padovanojo tėvai. Jie palinkėjo, kad ir ką abiturientai toliau bepasirinktų, kokiu keliu beeitų, lai visuomet juos vienys linksmas šokis.

                      Šventėje savo žodį tarti nekantravo renginio šeimininkai – ketvirtokai. Šaunieji moksleiviai sugalvojo sukurti laiko mašiną ir nukeliauti į praeitį, kad gautų laiko ir spėtų pasiruošti egzaminams. Tačiau užuot grįžę atgal, keliautojai užsisakė 100 dienų Saulės sistemos turą. Keliaujant kiekvienoje planetoje jų laukė vis nauji nuotykiai. Neptūne jie sutiko savo pirmąsias mokytojas, Marse ir Veneroje suprato, kad visados reikia įvairovės – vaikiniai be merginų negali gyventi taip pat, kaip ir merginos be vaikinų. Merkurijuje pasiilgo savo gyvenimo dalies – šeimos, o Žemė grąžino į patį geriausią laiką – dabartį. Galiausiai abiturientų pasirodymą vainikavo daina ,,Ant bangos“, išreiškianti jaunystės jausmus, šėlsmą, svajones ir laimę. Siekius visa tai amžinai išlaikyti savo širdyse.

                      Šventėje skambėjo dar daug dainų: ne tik abiturientų, trečiokų, mokytojų, į renginį atvykusio dainininko Gyčio Paškevičiaus. Skambėjo linksmas juokas, pokštai, išdaigos. Ačiū draugai, bičiuliai, ačiū mieli mokytojai ir tėveliai, kad buvote, esate, būsite visuomet su mumis kartu. Ne tik šimtą dienų... 

 

                      Živilė Leonaitė, IV klasės abiturientė,

                      Inga Stepukonienė, lietuvių kalbos mokytoja

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos