^Back To Top
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

SFbBox by debt consolidation

Tinklaraščiai

Erasmus+

Dabar naršo

Svetainėje lankosi 197 svečiai ir nėra prisijungusių narių

Pamokų laikas

1.   8.00 - 8.45      (pertr. 10 min.)

2.   8.55 - 9.40      (pertr. 20 min.)

3.   10.00 - 10.45  (pertr. 10 min.)

4.   10.55 - 11.40  (pertr. 30 min.)

5.   12.10 - 12.55  (pertr. 10 min.)

6.   13.05- 13.50  (pertr. 10 min.)

7.   14.00 - 14.45  (pertr. 10 min.)

8.   14.55 - 15.40

PAMOKŲ LAIKO GRAFIKAS
SUAUGUSIŲJŲ KLASĖSE

Tvarkaraščiai ir grafikai

Suaugusiųjų klasių tvarkaraštis

Neformaliojo ugdymo tvarkaraštis

Konsultacijos

Ugdymo proceso trukmė

„JoMo“

,,Literatūros valanda“ su Robertu Keturakiu

Gruodžio 10 dieną gimnazijos moksleiviai turėjo galimybę praleisti įspūdingą literatūros valandą su poetu Robertu Keturakiu. Taip plėtojama graži tradicija pažinti kūrybines asmenybes, jų dvasinį pasaulį, išgirsti plačiau apie mūsų tautos didžiųjų meninius polėkius.

Moksleiviai iš anksto parengė klausimus poetui. Juos domino ne tik kelias, atvedęs jį į literatūrą, kūrybos pradžia ir pirmasis eilėraštis, jo reikšmė kūrėjui, artėjimas prie pasirinktų poetinių temų, bet ir egzistenciniai dalykai: ką kiekvienam mūsų reiškia gimtinė, namai, šeima, kas lemia, kad vienas žmogus kuria gerumą, skleidžia meilę, o kitas trykšta neapykanta pasauliui. Apie visa tai R. Keturakis kalbėjo plačiai, pateikdamas daugybę pavyzdžių iš asmeninio gyvenimo ir literatūros pasaulio. Neapsieita ir be žaismingų bandymų paprovokuoti poetą, pavyzdžiui, kokius tris daiktus jis pasiimtų į negyvenamą salą? ,,Močiutės maldaknygę, paveldėtą dar iš XIX amžiaus, įgytą iš M. Valančiaus klebonijos, saują žemės nuo tėvo ir motinos kapo ir žmonos plaukų sruogą“, - nė kiek nesutrikęs atsakė R. Keturakis.

                      Ši ,,Literatūros valanda“ prabėgo stebėtinai greitai. Tarsi norėjosi sustabdyti laiką, ir klausytis poeto minčių dar ir dar, nepaliaujamai mėgautis jo poezijos žodžiu. Renginio pabaigoje žodį tarė Jonučių mokyklos mokytoja veteranė Konstancija Tamulaitytė, kadais parašiusi pačią pirmąją R. Keturakio eilėraščių recenziją. Ji poetui padovanojo tautinę juostą – kaip Garliavos krašto sūnui. Visi renginio dalyviai nusifotografavome ir sutarėme laukti kitos ,,Literatūros valandos“.

 

                      Inga Stepukonienė,

                      Lietuvių kalbos mokytoja 

 

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Copyright © 2013. Email Marketing Rights Reserved.


Facebook

Joomla! derinimo konsolė

Sesija

Profilio informacija

Atminties naudojimas

Duomenų bazės užklausos